O NÁS

OFFICITY vám přináší pojetí opravdu originálního kancelářského vybavení. Tým se skvělými nápady s odvahou riskovat dokáže vykouzlit nečekané a přesto velmi elegantní řešení pro každého zákazníka. Svět plný nových rozměrů a barev v pěti kolekcích kancelářského nábytku jistě osloví i vás.
Seznamte se s odlišností značky OFFICITY ve světě běžného kancelářského designu, poznejte zblízka novinky, které dodají jiskru i vašim interiérům. Vydejte se na cestu za jedinečným a krásným prostorem.
Naše společnost poskytuje špičkové a komplexní služby od návrhů až po realizaci kancelářských prostor a budov. Naším záměrem je budovat značku „OFFICITY" jako garanci kvality a spolehlivosti.
Naše působení na trhu nezůstává jen u dodávání nábytku. Rádi vám poskytneme i odborné poradenství, vypracujeme grafické návrhy, zajistíme realizaci a zaručíme i poprodejní servis.

Jsme součástí společnosti Quadrifoglio – italského prodejce kancelářského nábytku, který se dlouhodobě prosazuje na mezinárodním trhu zejména svou prvotřídní kvalitou, propracovaných konstrukcí a zajímavým designem.
Věříme, že i my, jako zástupci na českém trhu, jsme schopni najít řešení i pro ty nejnáročnější klienty.

Kam dál?

 

© Copyright 2016 OFFICITY s.r.o. 
Bez písemného svolení společnosti OFFICITY s.r.o. je publikování nebo šíření obsahu tohoto webu přísně zakázáno. 
Webdesign by LeWest.cz