OSVĚTLENÍ

KARBOXX je koncept designu a technologie, která je používána pro osvětlení interiérů. KARBOXX poskytuje osvětlení z kompozitních materiálů, jako jsou karbonového vlákna nebo rafinovaná vlákno-skla, jejichž cílem je spojit lehkost, mechanickou odolnost a technický design těchto materiálů. KARBOXX pokračuje ve svém výzkumu a hloubkové analýzy návrhu témat, která vždy byla základem růstu kulturní společnosti - pozorování lidí a životního stylu. Objevování a předvídání trendů a schopnost interpretovat stávající koncepty, vytvářet neortodoxní kombinace, a tím stanovit nové standardy. Nové kolekce jsou v souladu s obrazem sofistikované jednoduchosti, která je opakovaným a charakteristickým rysem firmy KARBOXX.
Podoba světel je navrhováno nejlepšími italskými designéry v oblasti osvětlení: Enrico Franzolini, Vicente Garcia Jimenez a Brian Rasmussen. Minimalistický design, lineární tvary, hi-tech technologie a extrémní výzkum jsou základy výroby karbonových světel KARBOXX. Top jsou základní stavební prvky, které dávají našim světel exkluzivní kvalitu a umělecké hodnoty.
KARBOXX kolekce obsahuje kompletní sadu osvětlení: stolní lampy, podlahové lampy, stropní svítidla, nástěnné lampy a další doplňující osvětlení.

Nyx by Karboxx - zdroj designu. KARBOXX provedl výzkum v high-tech technologií a minimalistickém designu zaměřeném na osvětlení interiéru. Firma zjistila, že hlavní složkou jejího úspěchu jsou technická, minimalistická světla. Tak se narodil Nyx. Jde o zcela novou kolekci založenou na technologii LED, ale také mají k dispozici světelné zdroje, navrženy speciálně k prosvětlení pracovních prostředí. Nyx by Karboxx vyzařuje moderní pojetí světelného design, který spojuje i péči o fyzickou a emocionální pohodu pracovníků, podněcování tvořivosti, podporu koncentrace a charakterizující styl prostředí.

 

© Copyright 2016 OFFICITY s.r.o. 
Bez písemného svolení společnosti OFFICITY s.r.o. je publikování nebo šíření obsahu tohoto webu přísně zakázáno. 
Webdesign by LeWest.cz