VÝROBCI

Firma OFFICITY s.r.o. má výhradní zastoupení pro italské firmy:

 
 

Firma zabývající se výrobou designového kancelářského nábytku, výrobou židlí a světel. Společnost The Quadrifoglio Group, která má své zázemí v Itálii byla založena v roce 1991, kdy začala produkovat své první projekty kancelářského nábytku. Společnost nabízí kancelářský nábytek s vhodnou kombinací designu, funkčnosti, kvality a výborného materiálu. Továrna zaměstnává více než 90 lid, 8 oblastních manažerů a 80 obchodních zástupců po celém světě.

Quadrifoglio a Officity - kancelářský nábytek
Offisit - sedací nábytek - široká škála výběru kancelářských židlí a sedaček
Cove - moderní sedací nábytek
Karboxx a Nyx by Karboxx - designová světla
Vela - designové stojany na letáky, propagační materiály
Dělící příčky

Firma the Quadrifoglio nabízí rychlý a precizní servis s poradenskou činností. Všechny výrobky společnosti mají certifikace dle platných evropských norem, výrobky se vyrábí s ohledem na životní prostředí. Společnost je známá po celém světě a to díky dovozu svého nábytku. Celý sortiment The Quadrifoglio group je dostupný v populárním grafickém programu pCon planner, který zpracovává vizualizace.

www.quadrifoglio.com

 

Pro tuto firmu má firma Officity s.r.o. výhradní zastoupení POUZE pro kontraktní nábytek a to nábytek a vybavení pro hotely, bary a restaurace.

V současné době se řadí mezi přední světové výrobce nábytku. Z bohaté nabídky designového nábytku je třeba vyzdvihnout široký výběr židlí a jídelních stolů s důmyslným systémem rozkládaní. Calligaris spolupracuje s mnoha významnými návrháři, kteří do svých návrhů neodmyslitelně vnáší svůj vlastní rukopis, čímž roste hodnota výrobků i jména Calligaris.

www.calligariscontract.com

Italská firma Rigised nabízí sedací nábytek - židle.
Firma Rigised zahájila svoji činnosti před více než 20 lety. Jako mnoha firem v této oblasti začínala spolupracovat s jinými firmami a po vypracování znalostí, poznávání nových technologií začala firma nabízet své výrobky. Všechny modely jsou 100% vyráběny na půdě firmy a všechny mají patent. Továrna Rigisd spolupracuje s Cato Institut, který je mezinárodně uznávaný pro certifikaci v oblasti pevnosti a výkonu rámů.

www.rigised.it

Společnost Genuflex nabízí kostelní nábytek.
Společnost Genuflex byla založena v roce 1957 a začínala s ručně vyráběným nábytkem. Firma se věnovala restaurováním stolů a starožitného nábytku. Během prvních deseti let existence začala firma vyrábět Sakristie, zpovědnice a kostelních lavic, které se vyrábějí dodnes za spolupráce designérů.

www.genuflex.it

 

Společnost Caloi nabízí kostelní nábytek a vybavení pro Auditoria, divadla či kina. Italská společnost založena v raItalská společnost založena v roce 1987. Zabývá se výrobou a prodejem sedacího nábytku.
Designéři této společnosti navrhují pro lidi, kteří chtějí žít a chtějí budovat skutečné prostory plné radosti. Jedná se o měkké konstrukce se zaoblenými rohy a bytový textil je koncipován pro chvíle štěstí a pohody.oce 1922, která se zaměřovala na řemeselného ducha s moderníi požadavky průmyslu. Je jedničkou ve výrobě kostelního nábytku a vybavení pro Auditorium, divadla, kina a školních sálů. Všechny produkty jsou testovány CERTS a mají certifikaci ISO 9001.

www.midj.com/it

 

Italská firma zabývající se výrobou školního nábytku. Jedná se o jedinečný školní nábytek nejvyšší kvality. Vastarredo nabízí nábytek pro školy a školky, splňující nejpřísnější evropské normy, týkající se kvality výroby, ekologické nezávadnosti i ohleduplnosti k životnímu prostředí, kompletní servis včetně náhradního plnění.

Přednosti firmy:
použití vysokotlakého laminátu s masivním bukovým nákližkem již ve standardu;
záruční doba 5 let
přijatelné dodací lhůty
možnost kombinace s kancelářským nábytkem
neotřelý italský design.

Certifikáty:
ISO 9001 – systémy managementu jakosti
ISO 14001 – systémy enviromentálního managementu
EMAS – systém řízení podniků a auditu z hlediska ochrany životního prostředí
FSC – certifikace zabývající se enviromentální, sociální a ekonomickou životaschopností lesního hospodaření
OHAS 18001 – management bezpečnosti práce
SA 8000 – management společenské odpovědnosti

www.vastarredo.it

 

Společnost Caloi nabízí kostelní nábytek a vybavení pro Auditoria, divadla či kina. Italská společnost založena v roce 1922, která se zaměřovala na řemeselného ducha s moderníi požadavky průmyslu. Je jedničkou ve výrobě kostelního nábytku a vybavení pro Auditorium, divadla, kina a školních sálů. Všechny produkty jsou testovány CERTS a mají certifikaci ISO 9001.

www.caloi.it

 

Italská společnost zabývající s výrobou a prodejem sedacího nábytku. Společnost byla založena v roce 1989. Kořeny této firmy zasahují už do 70. let 20 století, kde se začínalo s čalouněním nábytku. Dnes má továrna 17000 m2, ve které je zaměstnáno více než 100 zasměstnanců a řada dalších externích pracovníků.

www.samoadivani.it

 

© Copyright 2016 OFFICITY s.r.o. 
Bez písemného svolení společnosti OFFICITY s.r.o. je publikování nebo šíření obsahu tohoto webu přísně zakázáno. 
Webdesign by LeWest.cz