OHLÉDNUTÍ ZA VELETRHEM ORGATEC 2018 V KOLÍNĚ NAD RÝNEM

ORGATEC 2018 / 23. - 27. Října 2018 / Kolín nad Rýnem, Německo

 

V říjnu letošního roku se jako každoročně účastnila naše výroba The Quadrifoglio Group veletrhu ORGATEC, která se letos konala v německém Kolíně nad Rýnem. Stánek obřích rozměrů byl velice zajímavý pro distributory i výrobce celého světa.  Návštěvníci měli možnost vidět novinky pro rok 2019, které se budou postupně dostávat do výroby od ledna 2019.

Nechybělo představení nového sedacího nábytku v podobě nových sedacích souprav a kancelářských židlí, ale i nových kategoriích látek, od kterých si výroba slibuje velkou oblíbenost. V oblasti kancelářského nábytku byly představeny novinky konferenčních stolů ve výšce barových stolů a v neposlední řadě očekávaný sdružený stůl Up&Up, který je výškově stavitelný pomocí motorů. U dělících příček je hlavní novinkou popisovatelný modul, který je vhodný pro typ P1 a S1. Do kanceláří či bytů nesmí chybět doplňky v podobě osvětlení. Karboxx představil nekolik novinek dekorativního i technického osvětlení, které bude v prodeji během příštího roku.

 

Nové katalogy, které měli zákazníci možnost shlédnout na stánku The Quadrifoglio Group budou k dispozici na našich webových stránkách koncem tohoto roku.

 

Nestihli jste se dostavit na letošní ORGATEC? Nevadí, připravili jsme si pro Vás fotoreport a krátký videoklip z této velice významné a úspešné výstavy

 

Děkujeme všem za projevený zájem a návštěvu našeho stánku.

 

 

FOTOREPORT:

 

 

© Copyright 2016 OFFICITY s.r.o. 
Bez písemného svolení společnosti OFFICITY s.r.o. je publikování nebo šíření obsahu tohoto webu přísně zakázáno. 
Webdesign by LeWest.cz