GRAFICKÉ NÁVRHY

Využijte pomoci našeho odborného týmu, který se specializuje na návrhy interiérů bytových i komerčních prostor. Nespornou výhodou projektu u naší firmy je, že Vám přímo nabídneme a naceníme navrhovaný nábytek. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se, aby navrhovaný interiér odrážel Vaši osobnost a byl Vám šitý přímo na míru.

Na základě individuálního přístupu se snažíme, aby grafický návrh co nejvíce odpovídal potřebám a představám klienta. Díky tomu se nám daří uspokojit i speciální požadavky nejnáročnějších zákazníků. Každý prostor je jiný a potřebuje osobitý přístup, z toho důvodu grafický návrh probíhá v několika fázích. Nejprve vše zkonzultujeme, zjistíme požadavky a přání klienta, a následně vytvoříme vizualizaci, která se v konečné fázi bude realizovat.

Naší prioritou je vytvořit příjemný prostor, který bude funkční, ale zachová si svou vnitřní harmonii. Každý projekt vytvoříme na míru, proto je pro nás důležité získat co nejvíce informací. Na základě měření navrhneme rozdělení prostoru, vyřešíme umístění nábytku a zhotovíme 3D vizualizaci.

 

© Copyright 2016 OFFICITY s.r.o. 
Bez písemného svolení společnosti OFFICITY s.r.o. je publikování nebo šíření obsahu tohoto webu přísně zakázáno. 
Webdesign by LeWest.cz