O NÁS

 

Officity s.r.o. je na českém a slovenském trhu od roku 2014. Před založením stávající firmy, fungovala naše společnost pod jinými obchodními jmény.

Nyní jsme mladá dynamická společnost se zaměřením na design a prodej kancelářského nábytku, sedacího nábytku, osvětlení, dělících příček a akustických prvků. Díky profesionálnímu zázemí firmy, se společnosti daří jak v české, tak i slovenské republice. Za existenci naší společnosti, máme za sebou mnoho úspěšných realizací.

Díky poptávce na trhu, jsme začali spolupracovat s italskou společností BTS, SpA, která se zabývá výrobou a distribucí umělého kamene Betacryl. Nyní jsme pro tuto společnost, výhradním zástupcem. Pro atypické výrobky spolupracujeme se zpracovateli s dlouholetou praxí.

Naše firma se postupem času začala rozšiřovat. V roce 2018 jsme založili dceřinou společnost ITALSKY INTERIER, s.r.o., která se nyní zabývá prodejem bytového a komerčního nábytku. Pro zákazníky jsme zřídili i internetový obchod - eshop, kde mohou zákazníci z pohodlní domova nakupovat.

Za velký zlom považujeme založení naší společnosti, pro slovenský trh s působením v Bratislavě.

Chceme uspokojit potřeby zákazníků v obou republikách a tak vytváříme stále nové showroomy.  Hlavní showroom se nachází v Českých Budějovicích, ostatní pak v Praze, Brně, Bratislavě a v neposlední řadě přímo  u výrobců v severní Itálii.

Naši výrobci jsou jedni z největších nábytkářských průmyslových podniků v Evropě. Cílem naší společnosti je poskytovat klientům designové produkty v souladu s mezinárodně uznávaným stylem a designem, proto se řídíme mottem "Svět designu v kanceláři".

Podporujeme studenty, kteří studují stavební a nábytkářské obory. Spolupracujeme s Vysokou školou Technickou a ekonomickou v Českých Budějovicích, Západočeskou Univerzitou v Plzni a se Střední průmyslovou školou ve Volyni.

 

 

 

Jak pracujeme?

 

 

Konzultace

Cílem našeho týmu je poradit a nabídnout nejvhodnější řešení, které je v souladu s požadavky a přáním klientů.  Vycházíme vstříc i náročným klientům, aby došlo k maximální spokojenosti.

     

Návrh

Každý člen našeho týmu se specializuje na určitý okruh produktů a tím zajišťujeme maximální znalost produktů. Tvoříme různé návrhy řešení prostor v souladu s ergonomií, pohodlím a funkčností. Dbáme na to, aby prostor působil příjemným dojmem a byl maximálně sladěný s dalšími prvky interiéru.

Výstupem je návrh dispozice ve 2D, vizualizace ve 3D a přehled použitých prvků, včetně cenové nabídky.

 
     
   

Realizace

Našim standardem je zajištění přepravy naším smluvním přepravcem a montáž školenými týmy.  Jsme schopni se přizpůsobit provozu firmy a uskutečnit tak montáž mimo pracovní dobu zaměstnanců, případně o víkendech nebo přes noc.

     

Servis

Předáním samotného díla naše starost o klienta nekončí. Záruční i pozáruční servis je samozřejmostí. Možnost doobjednání a sjednocení dalšího vybavení je pro nás maličkost.

   

 

 

Kam dál?

 

© Copyright 2016 OFFICITY s.r.o. 
Bez písemného svolení společnosti OFFICITY s.r.o. je publikování nebo šíření obsahu tohoto webu přísně zakázáno. 
Webdesign by LeWest.cz