Skříň 2OH Practika

Kód: ECEB80B/BIL ECEB80B/BIL2 ECEB80B/SED ECEB80B/SED2 ECEB80B/BUK ECEB80B/BUK2 ECEB80B/DUB ECEB80B/DUB2 ECEB80B/BET ECEB80B/BET2 ECEB80B/ORE ECEB80B/ORE2 Zvolte variantu
Prémiová italská výroba Projekt
5 643 Kč 6 828,03 Kč včetně DPH
Dodáme do 3-4 týdnů Dodáme do 3-4 týdnů Dodáme do 3-4 týdnů Dodáme do 3-4 týdnů Dodáme do 3-4 týdnů Dodáme do 3-4 týdnů Dodáme do 3-4 týdnů Dodáme do 3-4 týdnů Dodáme do 3-4 týdnů Dodáme do 3-4 týdnů Dodáme do 3-4 týdnů Dodáme do 3-4 týdnů Zvolte variantu
Čela zásuvek + Top
Korpus
Rozměry
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Ke stažení:
3D Prvky
Technický list
Fotografie
Katalog

Zajímavé odkazy:
Web výrobce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skříně Practika jsou ekonomickou řadou skříňových systému společnosti Quadrifoglio. Skříně mají základní modulové rozměry (šířky 90 cm, výšky 81,5 / 123,2 / 160 / 200 cm). Všechny skříně jsou vždy ve standardu uzamykatelné se dvěma bezpečnostními klíči. Standardně jsou skříně dodávány s šedými plastovými úchytkami řady Practika. Skříně nelze doplnit krycími sokly, soft zavíráním a dobržďováním zásuvek a dveří.

Korpus skříní:

Vyroben ze snadno čistitelné antireflexní melaminové desky (MFC), která je vysoce odolná proti poškrábání.  Police lze přemisťovat po 32 mm do převrtaných otvorů.  Korpus skříně je doplněn o 5 rektifikačních nožiček.

Barevnost korpusu: Bílá BA / Šedá AA

Top - 25 mm  
Boky - 18 mm
Dno - 18 mm
Záda - 8 mm
Police - 25 mm

 

Dveře:

Uzamykatelné křídlové dveře ze snadno čistitelné 18 mm antireflexní melaminové desky (MFC) zakončené 1,5 mm ABS hranou ve stejném dekoru. Kovové panty umožňují otevření dveří do úhlu 105°. Uzamykatelné dveře jsou dodávány se zámkem se dvěma skládacími bezpečnostnímu klíči.

Uzamykatelné bezrámové skleněné dveře jsou vyrobeny z 4 mm čirého skla s leštěnými hranami a zaoblenými rohy. Kovové panty umožňují otevírání dveří do úhlu 90°. Zámek je dodáván se dvěma skládacími bezpečnostními klíči.

Uzamykatelné rámové skleněné dveře z 4 mm čirého skla. Rám je vyroben z MDF o rozměru 60 x 18 mm. Kovové panty umožňují otevření dveří do úhlu 105°. Zámek je součástí dodávky se dvěma skládacími bezpečnostními klíči.

Posuvné dveře jsou vyrobeny ze snadno čistitelné 18 mm antireflexní melaminové desky (MFC), zakončené ABS hranou o tloušťce 1,5 mm. Zámek je součástí dodávky se dvěma skládacími bezpečnostními klíči.

V nabídce jsou aktuálně dekory melaminu: Bílá BA / Šedá GR / Buk FA / Dub RK / Beton CL / Ořech NO

V nabídce jsou aktuálně barvy skla: Bílá T

 

Kartotéková zásuvky:

Čela zásuvek jsou vyrobeny ze snadno čistitelné 18 mm antireflexní melaminové desky (MFC), zakončené 1,5 mm ABS hranou ve stejném dekoru. Výsuvný rým z 0,8 mm epoxidové práškově lakované oceli v hliníkovém provedení má 100% výsuvné ocelové kluzné vedení vhodné pro závěsné dokumenty A4 o šířce 390 mm.

V nabídce jsou aktuálně dekory melaminu: Bílá BA / Šedá GR / Buk FA / Dub RK / Beton CL / Ořech NO

Doplňky:
Ke skříním Practika lze zakoupit:
- Samostatné police
- Jiné typy úchytek

Kompletní nabídka:
Skříňové sestavy Practika lze kombinovat se všemi řadami stolů výrobce Quadrifoglio.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skříně
Záruka: 2 roky
Hloubka: 45 cm
Typová řada: Practika
Výška: 73 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: